BIEGANIE CIĄŻA

Pani w 7 miesiącu ciąży….

Robiąc to zdjęcie przed bieganiem, wierzyć się nie chciało, że to już 7 miesiąc.

20141118_133352

To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć…

Od rana coś było nie tak. Czterodniowe zastanie dawało się we znaki, nawet moja ulubiona owsianka na śniadanie nie smakowała tak jak zawsze. Miałam dosyć siedzenia w domu ( przeleżałam wczoraj cały dzień w łóżku i to w zupełności wystarczyło). I jak to zwykle bywa kiedy nie wiem co zrobić pytam się JEGO. Dziś niestety moja decyzyjna strona nie pomogła. On mówił, że trochę za wcześnie żeby biegać, ja w sumie też tak uważałam, ale cały czas gdzieś z tyłu głowy myślałam sobie już 4 dzień nie będziesz biegać.

No i wyruszyłam. Zegarek oczywiście jak jest zimno nie chciał złapać GPS-a na czas wiec skakałam z nogi na nogę cały czas myśląc czy na pewno podjęłam dobrą decyzję, czy może okaże się że jutro znowu będę musiała przeleżeć cały dzień w łóżku. Ale…. „tiiiiit” zadzwonił zegarek, że GPS namierzony i teraz już nie ma odwrotu – trzeba BIEC.

Zimno wiało, więc na naszych pobliskich łąkach trochę mnie przedmuchało, ale dawno nie czułam takiej przyjemności z biegania. Z każdym krokiem wiedziałam, że to było to czego mi od paru dni brakowało. Twarz zmarznięta jak w niejeden zimowy dzień, ale uśmiech był tak ogromny że aż zęby bolały. Cała w skowronkach wróciłam do ciepłego domku gdzie parę asanów z jogi zakończyło to przyjemne popołudnie.

NAPRAWDĘ WARTO BIEGAĆ !

Trening:

5km / śr tempo 6:47 ( wolno ale dzisiaj nie miało być szybko )

Zrzut ekranu 2014-11-18 o 19.08.27

Leave a Comment