BIEGANIE CIĄŻA CODZIENNOŚĆ

Zima za pasem….

Wczoraj zaczął nam się sezon. Od 4 dni chodziłam za R. i pytałam się czy mogę wykonać inauguracyjny zjazd na stoku. Kręcił nosem przez parę dni, ale w końcu doszliśmy do consensusu, że jak puszą mi wyciąg wcześniej to mam 15 minut frajdy.

No i satło się przyjechaliśmy na stok, porozmawiałam z wyciągowymi i dostałam dyspensę na 10 minutową zabawę przed ruszeniem stoku.

Było przepięknie na górze przed zjazdem pogłaskałam brzuszek i oficjalnie ogłosiłam ‚Toli” że właśnie wykonuje pierwszy zjazd na nartach. Powiem szczerze, że nie pomyślałabym że pierwszy zjazd sezonu i pierwszy zjazd w ciąży mógłby być tak cudowny. Nie dość, że jechało mi się idealnie, stok był idealnie twardy (nie za twardy bo byłby wtedy wymagający ). Miało być wolno, rozsądnie i było. Narty same jechały, nogi nadal mocne miały siłę je docisnąć, ale już nie tak agresywnie jak zazwyczaj tylko na spokojnie, delikatnie. Miałam wrażenie że płynę, jak po falach. R. stojący na dole złapał się za głowę, ale był uśmiechnięty więc wiedziałam że też się cieszył z mojego szczęścia.

Radość na dole była przeogromna, nie wiedziałam, że tak piękne mogą być dwa pierwsze zjazdy sezonu. Zdjęcia poniżej, wyglądają dużo groźniej niż było na prawdę 🙂

A dla tych co chcieliby skomentować, że to co zrobiłam było nieodpowiedzialne. Cytuję mojego kolegę który odpowiedział na taki komentarz : „Apropo odpowiedzialnosci sytuacja: tony hawk z 4letnia coreczka na rampie; milion komentarzy że to niebezpieczne itd.; cienta riposta: ‚bardziej prawdopodobe, że wy******lisz sie prowadząc wózek z dzieckiem, niż ja na rampie! ”

Odpowiedzialna jestem. Tak samo, jak jestem pewna swoich umiejętności, znajomości tego stoku i tego że nikogo kto mógł by mi zrobić krzywdę na nim nie było.

DSC_0486

DSC_0488

DSC_0491

Dla tych co mówią, że nie wyglądam jakbym była w ciąży. Jestem ! Brzuch też jest ! Ograniczonego rozmiaru ale jest razem ze mną codziennie od rana do nocy 🙂 Od rana do następnego rana i tak codziennie 🙂

IMG_20141122_175459 IMG_20141122_175541

Pozdrawiam szczęśliwa

O.

P.S. Na zdjęciach brzucha proszę zwracać uwagę na brzuch a nie wałki i farby do malowania.

Leave a Comment