BIEGANIE CODZIENNOŚĆ MOTYWACJA I PORADY

Zapraszam Was na kilka minut do mojego życia.

Dzisiejszy post miał być o wózkach. Recenzja, opisy, moje opinie. Ale znienacka zawitał w internecie reportaż o mnie. Dlatego nie mogłam go tu dzisiaj nie umieścić.

Chciałabym podziękować Lokalna TV za ten materiał ! Dziękuję firmie Akpol Baby za możliwość przetestowania wózków biegowych, dzięki którym podjęliśmy decyzję na zakup jednego z nich. Dziękuję też mojemu mężowi, że mnie tak we wszystkim wspiera.

Mam nadzieję, że ten reportaż będzie tylko początkiem nowych projektów. Mam też nadzieję, że będzie on motywacją dla wszystkich mam i tatusiów, przyszłych mam i przyszłych tatusiów i dla tych wszystkich którzy na razie nie myślą o zostaniu mamą czy tatą.

Mi się udało realizować swoje marzenia, kontynuować swoje pasje i sprostać wyzwaniom które spotykam na każdym kroku bycia mamą. Macierzyństwo nie powinno nas ograniczać. Ba! Powinno nam dawać jeszcze większego kopa do działania. Tak byśmy byli motywacją dla naszych maluchów, byśmy byli wzorami do naśladowania dla naszych dzieci.

Dla macierzyństwa nie powinno się rezygnować ze swoich marzeń, pasji. W zamian powinniśmy dzielić się z dziećmi naszymi marzeniami, pasjami. Zamiast je spychać na drugi plan, stwórzmy sobie nowe marzenia takie które są możliwe do zrealizowania we „dwoje”, „troje”, czy ile Wam życie przyniesie tych pociech przyniesie.

 

Podczas realizacji reportażu trema była więc moje wypowiedzi nie są idealne. Jednak, możecie być pewni że było nagrywane bez powtórek i na żywo! Zapraszam na kilka minut do swojego życia.

Reportaż został stworzony przez Lokalna TV – Ostrowiec Świętokrzyski, przez Karolinę Kamińską

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3JkKDoowWwM&w=560&h=315]

Leave a Comment