BIEGANIE Dziecko LIFESTYLE MOTYWACJA I PORADY Z WÓZKIEM

TEST wózków i spotkanie z Biegającą Bio Mamą.

Jest piątek wieczór, dosyć późno pokazuje się ta informacja na blogu, ale może komuś jeszcze się przyda!

JUTRO SOBOTA 02.04 O GODZINIE 10.00, SPOTYKAMY SIĘ PO LEWEJ STRONIE OD WEJŚCIA PRZY ZATOCE SZTUKI! MAM DLA WAS NOWIUTKĄ SZTUKĘ BOB REVOLUTION SE, KTÓRA BĘDZIE DO WASZEJ DYSPOZYCJI PRZE KILKA GODZIN !!!

 

Kiedy ja zaczynałam przygodę z bieganiem z wózkiem marzyłam o tym żeby porozmawiać z kimś już w tym temacie doświadczonym, a już nie mówię o wypróbowaniu takiego wózka!

Dlatego chciałabym wam dać to czego ja potrzebowałam, gdy chciałam zacząć swoją przygodę biegania z wózkiem!

Zapraszam wszystkie Mamy, przyszłe Mamy i wszystkich Tatusiów, lub przyszłych Tatusiów na testy, spotkanie i pogawędkę w Sopocie!

Zdobyłam dla Was niestety tylko jeden, ale też i aż jeden wózek! Będziecie mogli przetestować nowiutkiego BOB Revolution SE, wózek marki która uznawana jest za najlepszą na świecie markę produkującą joggery! BOB Revolution SE to podstawowa wersja wózka biegowego, w którym ja się zakochałam od pierwszego wejrzenia!

Oczywiście na miejscu będzie też mój wózek wraz z wkładką w postaci mojej córki, jeżeli śpiącej, to mogę użyczyć też mojego wózka do porównania wraz z towarzyszącym mężem 🙂

Ponieważ jest to spontaniczna akcja i mamy tylko jeden wózek do dyspozycji to propnuję tym wszystkim którzy są zainteresowani testowaniem, napisać w komentrzu godzinę jaka by Wam odpowiadała w przedziale 10-13, w odstepie czasu 15 minutowym. Czyli np 10.15.

W ten sposób nie będzicie musieli czekać długo na swoją kolej !

Jeżeli zbierze nas się kilkunastosobowa grupka 🙂 To zabieramy ze sobą stolik, kawę w termosie i smakołyki Biegającej Bio Mamy żeby umilić Wam czas 🙂 !

Miejsce:
Po lewej stronie od wejścia do Zatoki Sztuki w Sopocie. 

P.S. Więcej info o BOB-ach możecie znaleźć na blogu http://biegajacabiomama.pl/2015/12/07/rodzina-b-o-b-britax-czyli-testy-wozkow-biegowych/

Jeżeli macie jakieś uwagi, pomysły, to śmiało piszcie !
To jest dla Was więc ja się dostosuję ! 🙂

 

Leave a Comment