Skip to content Skip to footer
Cześć! Mam na imię Ola.
Jestem życiową optymistką, sportowcem, żoną i mamą dwójki maluchów Zosi i Stasia. Bycie aktywną w ciąży i po ciąży okazało się całkiem fajnym tematem do rozmowy, dlatego powstał ten blog.
biegajacabiomama.pl to miejsce pełne pasji do sportu, rodzinnej atmosfery i zdrowego trybu życia.  Skończyłam studia na kierunku „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w Sporcie”, a obecnie jestem na studiach magisterskich z DIETETYKI SPORTOWEJ I KLINICZNEJ. Poza tym szkolę się z zakresu dietetyki sportowej u najlepszych specjalistów w naszym kraju i to właśnie temu planuję poświęcić teraz swój czas.
Pomogę Ci jeść zdrowo. Nauczę jak się odżywiać przy trenowaniu, podrzucę przepisy dla maluchów i sposoby tak aby ich dieta była pełnowartościowa i smaczna. przede wszystkim jednak chcę Ci pokazać, że zdrowy tryb życia jest prosty i dla każdego! Już w tym roku będziecie mogli podjąć ze mną współpracę ONLINE, planuje również wydanie kilku eBooków.  
Rozgość się i poznaj ze mną świat sportu, dobrego jedzenia i aktywnego rodzicielstwa!

………….

A skoro już tu dotarłeś. To znaczy, że chcesz dowiedzieć się więcej. Moja przygoda ze sportem zaczęła się już w dzieciństwie. Jako młoda dziewczynka trenowałam wyczynowo pływanie, niejednokrotnie stając na podium Mistrzostw Polski. Potem w moim życiu pokazał się windsurfing w którym zdobyłam Mistrzostwo Polski jako nastolatka. Do dziś jestem z nim mocno związana i do dziś rodzinnie spędzamy czas nad morzem mocząc włosy w słonej wodzie kiedy tylko wiatr rozdmucha się na dobre. Na studiach ratownictwa medycznego, które skończyłam, zakochałam się w bieganiu. Był to ten moment kiedy bieganie stawało się popularne i to właśnie od tamtej pory nie umiem się z nim rozstać. Po paru latach wiernego biegania przyszedł czas na triathlon, który stał się moją ogromną pasją. Pokazał, że można zakochać się w czymś bezgranicznie od pierwszego startu. To właśnie w triathlonie odnalazłam siebie. Miks trzech dyscyplin rozbudził we mnie chęć rywalizacji jak za młodzieńczych lat. Kolejne starty, kolejne podium i wygrane pokazywały mi że mogę być w tym na prawdę dobra, napędzały mnie do działania. Obecnie współpracuję z takimi markami jak NIKE, Sklep Biegacza, Cep Polska, Eko Farma Świętokrzyska  i LIV Polska<3 Jestem pod opieką trenera Marcina Fabiszewskiego z TRIWAWY i czekam na kolejne triathlonowe sukcesy na polskiej scenie triathlonu.

Płynnie od miłości do triathlonu przyszedł czas na bycie mamą i ten właśnie blog, który miał być małym odzwierciedlaniem mojej pasji i podejścia do życia.W miarę z ubiegiem czasu blog z pamiętnika młodej mamy, zamienił się w poradnik dla triathlonistów i osób szukających zdrowych nawyków żywieniowych. Wiele lat doświadczenia w triathlonie, odnalezienie korelacji diety do sportu, doprowadziło mnie do DIETETYKI.

Obecnie jestem Panią Magister, dietetykiem, specjalistą do spraw „Żywienia i wspomagania dietetycznego w Sporcie”. Ponadto ukończyłam wiele kursów z zakresu dietetyki sportowej u najlepszych specjalistów na polskim rynku. Pracuję z pacjentami ONLINE i stacjonarnie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Już niebawem też ukażą się pierwsze owoce mojej wieloletniej pracy, doświadczenia i nauki w postaci eBooków.

Wiem jak to jest próbować znaleźć lepsze zło w wyborach żywieniowych. Wiem jak ciężko jest odnaleźć prawdziwe wskazówki w natłoku informacji jakie mamy teraz dostępne. Chcę być dla Ciebie wsparciem, nauczyć Cię jak łatwo i szybko komponować posiłki by były dla Ciebie wartościowe. Chcę Ci pokazać jak zadbać o siebie i swoją rodzinę. Jak połączyć sport, zdrowe odżywianie z rodzicielstwem.

Nie wiesz jak zacząć ?

NAPISZ ! Pomogę Ci odnaleźć twoją drogę do zdrowia, witalności i może nawet sportu 😉 Chcę Ci pokazać, że zdrowy tryb życia jest prosty i dla każdego, a zdrowe odżywianie to NIE restrykcyjne diety, a prosta zmiana nawyków żywieniowych.  Ze mną dojdziesz do swojego celu.

Nie wierzysz? spróbuj! 

NA SPORTOWO - moje życiówki:

 10 km - 0:46:30.        (2019)
 10 km z wózkiem - 0:51:xx
 Pólmaraton : 1:52:xx      (2015)
 Pólmaraton z wózkiem: 1:56:58. (2016)

 
1/8 IM -1:14:22.        (2019)
1/4 IRONMANA - 2:24:57.     (2019)
Triathlon Olimpijski - 2:28:25. (2019)
1/2 IRONMANA - 5:34:35.     (2016)

Znajdź mnie na Facebooku

Kliknij