O mnie

Cześć! Mam na imię Ola.

Jestem życiową optymistką, sportowcem, żoną i mamą małej Zosi. Bycie aktywną w ciąży i po ciąży okazało się całkiem fajnym tematem do rozmowy, dlatego powstał ten blog.
Biegajacabiomama.pl to miejsce pełne pasji do sportu i rodzinnej atmosfery. To miejsce gdzie bycie mamą i triathlonistką, przeplecione jest zdrowym jedzeniem, podróżami i aktywnym trybem życia.
Pomogę Wam być aktywną w ciąży i po ciąży. Pokażę Wam jak złapać dystans do siebie, zakochać się w sporcie i budować rodzinną więź przez wspólną pasję.
Rozgość się i poznaj ze mną świat sportu i aktywnego rodzicielstwa!

A skoro już tu dotarłeś. To znaczy, że chcesz dowiedzieć się więcej. Moja przygoda ze sportem zaczęła się już w dzieciństwie. Jako młoda dziewczynka trenowałam wyczynowo pływanie, niejednokrotnie stając na podium Mistrzostw Polski. Potem w moim życiu pokazał się windsurfing w którym zdobyłam Mistrzostwo Polski jako nastolatka. Do dziś jestem z nim mocno związana i do dziś rodzinnie spędzamy czas nad morzem mocząc włosy w słonej wodzie kiedy tylko wiatr rozdmucha się na dobre. Na studiach ratownictwa medycznego, które skończyłam, zakochałam się w bieganiu. Był to ten moment kiedy bieganie stawało się popularne i to właśnie od tamtej pory nie umiem się z nim rozstać. Po paru latach wiernego biegania przyszedł czas na triathlon, który stał się moją ogromną pasją. Pokazał, że można zakochać się w czymś bezgranicznie od pierwszego startu. To właśnie w triathlonie odnalazłam siebie. Miks trzech dyscyplin rozbudził we mnie chęć rywalizacji jak za młodzieńczych lat. Kolejne starty, kolejne podium i wygrane pokazywały mi że mogę być w tym na prawdę dobra, napędzały mnie do działania. Mój mąż, partner i przyjaciel jest nie tylko moim wiernym kibicem i motywacją, ale i sam ciężko pracuje na swoje triathlonowe sukcesy. Jeszcze mi trochę do niego brakuje, ale za każdym razem mu powtarzam, że gdy przestanę rodzić i chodzić z brzuchem w końcu go dogonię 🙂

Płynnie od miłości do triathlonu przyszedł czas na bycie mamą i ten właśnie blog, który chcę aby był małym odzwierciedlaniem mojej pasji i podejścia do życia.

Od zawsze trenuje, jednak tej drugiej strony sportu posmakowałam stosunkowo niedawno. Siedem, osiem lat temu zostałam instruktorem narciarstwa i snowboardu, a lato spędzałam na wodzie będąc instruktorką windsurfingu i kite-a. Skończyłam ratownictwo medyczne, ale studiowałam też bardziej oklepany kierunek jakim jest marketing. Kocham się rozwijać i ciągle chce dowiadywać się nowych rzeczy, dlatego od kąd prowadzę bloga ukończyłam kurs Trenera Personalnego i uczestniczyłam w kursach „Aktywna w ciąży”. 

Zimą znajdziecie mnie w Bałtowie, gdzie prowadzimy z mężem szkołę narciarską, naszą kolejną rodzinną pasję, do której Was serdecznie zapraszam ——> www.amigo-ski.pl .

Latem szwendamy się po świecie.

Moje życiówki:

 10 km - 0:49:05
 10 km z wóżkiem - 0:53:27
 Pólmaraton : 1:52:xx
 Pólmaraton z wózkiem: 1:56:58

 1/4 IRONMANA - 2:25:50
 Triathlon Olimpijski - 2:36:25
 1/2 IRONMANA - 5:34:35