Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cześć !

Stworzyłam dla Was podcast „Kobieta w Sporcie #LivCommitted”. Patronem mojego podcastu jest marka LIV, światowa marka produkująca rowery dedykowane tylko dla kobiet.

Jeżeli interesują Cię tematy związane z treningiem, dietetyką, fizjoterapią, psychologią sportu, wszelkie korzyści i ewentualne problemy z jakimi możemy borykać się, my kobiety podczas regularnej aktywności fizycznej, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie! Poruszymy tu też tematy dotyczące doboru sprzętu dla kobiet i tego na co musimy zwrócić uwagę i z czym musimy się zmierzyć będąc sportowcami.

Zapraszam Cię do jedynej audycji w Polsce poświeconej tylko i wyłącznie kobietom !

ODCINEK #1 – Kim jestem? Co robię?

ODCINEK #2 – Ewelina Wołos – fizjoterapeutka, trenerka i triathlonistka.

ODCINEK #3 – Dr Małgorzata Jachacz-Łopata, fizjoterapeutka uroginekologiczna.

ODCINEK #4 – Marcin Fabiszewski, trener pływania i triathlonu, zawodnik i założyciel klubu TRIWAWA.

ODCINEK #5 – Krzysztof Szwedzik, specjalista od biegowych butów, doświadczony pracownik Sklepu Biegacza i wielokrotny maratończyk.

ODCINEK #6 – Rozmawiamy o ROWERACH z Agatą Sobotą (Sobota na Kole) i Mateuszem Grzanką z GIANT Wrzeszcz.

OCINEK #7 – Roztrenowanie, co? jak ? po co ? i dlaczego ? Czyli co ma ciąża z nim wspólnego i dlaczego warto je robić ? Rozmowa z Marcinem Fabiszewskim

ODCINEK #8 – BIEGANIE ZIMĄ. Jak się ubrać? W co zainwestować? Co jest niezbędne, a co zwykłym gadżetem? GOŚĆ: Krzystof Szewdzik, Sklep Biegacza.

ODCINEK #9 – Odżywianie – jak zacząć lepiej jeść. Podstawy, błędy i moja historia. Odcinek solowy ze mną. 

ODCINEK #10 – #BABSKISPORT, czyli luźna rozmowa o macierzyństwie, bieganiu, biegach ultra, psychodietetyce i życiu w AMERYCE !

ODCINEK #11 – Trening motoryczny w życiu sportowca amatora: cele, kluczowe ćwiczenia i rozrost mięśni. GOŚĆ: Ewelina Wołos – fizjoterapeutka, trenerka triathlonu i treningu motorycznego, triathlonistka. 

ODCINEK  #12 – Rower zimą: gravel, trenażer, czy może magiczny trening bez roweru? GOŚĆ: Sobota Na Kole – Agata Sobota.

ODCINEK #13 – O kolarstwie, bezpieczeństwie, odżywianiu w sporcie i obozach, czyli rozmowa z chłopakami z Na Osi- Kolarska Przestrzeń: Maćkiem, Damianem i Pawłem.

ODCINEK #14 – Tri w Kolorze Blond – ukończyła 2 IRONMANY 3 miesiące po złamaniu obojczyka. Gość: Ola Krawczyk

ODCINEK #15 – Kobieta gór – o projekcie Girls On Tour, babskich wypadach w góry i o ich mocy sprawczej. Gość: Marta Małysz. 

ODCINEK #16 – Gotowa do biegu! Czyli jak bezpiecznie wrócić do aktywności fizycznej po porodzie. Gość: Ola Polanowska-Lenart. 

 

Podcastu możecie posłuchać tu:

Znajdź mnie na Facebooku

Kliknij