Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jestem MAMĄ i będę o tym pisać.

Oj dawno mnie tu nie było. I tak na prawdę sama nie wiem od czego zacząć. Nie wiem kto tu jeszcze jest, kto już dawno temu uciekł i dla kogo mam pisać.  Co Was interesuje na tym etapie, w czym mogę pomóc czy doradzić.

Myślę, że należą się z mojej strony przeprosiny, a z Waszej szczypta zrozumienia. Ostatni rok był intensywny, dużo się działo, jak coś zaczynaliśmy robić to na 100 procent. Potem doszły ciągłe wyjazdy, rozjazdy, wypady. Na koniec wpadliśmy w wir pracy i tak do prawie teraz w nim ugrzęźliśmy.

Ale czas płynie dalej, zima się kończy i powrót do systematyczności będzie o wiele łatwiejszy, mam nadzieję że do systematyczności tu również.

Zakładając tego bloga chciałam żeby tu było mocno treningowo, sportowo, poradnikowo. Bycie aktywną w ciąży było na topie, treningi i powroty do formy również, startowanie w triathlonach też jest ciekawe, ale tak na prawdę bycie mamą to główna rzecz którą dzisiaj robię.

I choć czasem mam wrażenie, że odkąd zostałam mamą robię dużo więcej rzeczy niż zanim się nią stałam. Trenuje triathlon, podróżuję po całym świecie, odnalazłam siebie w górach gdzie ciągnie mnie najmocniej, nie boję się marzyć i żyję pełnią życia. Pisać tylko o treningach już nie umiem. Zresztą nie lubię powielać wiedzy, której w internecie jest już w ilości niekończącej się.

Dlatego będzie tu więcej mnie. Mojej drogi do celu, obierania nowych celów, szukania siebie i dzielenia się uśmiechem i motywacją.

Będzie tu więcej mojej kuchni, mojej codzienności i moich patentów.

Ale Ci co są tu dla treningu i triathlonu, nie zostawię Was na lodzie. Nadal będzie treningowo, sportowo i w rozjazdach, bo takie jest moje życie i takie życie szczerze polecam. Spróbuję stworzyć dla Was serię treningowych postów razem ze swoim trenerem, ale oprócz tego podrzucę swoje patenty i moje spostrzeżenia.

To co, mogę na Was dalej liczyć jesteście tu jeszcze ?

A jeśli jest jakiś temat który szczególnie Cię interesuje i chciałbyś go poruszyć, to czekam na komentarze. Będziemy szli po kolei 🙂

 

Wasza BBMama.

 

1 Comment

  • Magadalena
    Posted 28 marca 2019 at 09:53

    Hej! Jestem, podglądam, obserwuję i dopinguję. Cieszę się z każdego sukcesu i przytulam jak coś pójdzie nie tak 😉
    Pozdrawiam serdecznie!

Leave a comment

Znajdź mnie na Facebooku

Kliknij