Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Podcast #3 Kobieta w Sporcie #LivCommitted – Rozmowa z Dr Małgorzatą Jachacz-Łopatą.

Co to jest dno miednicy? Jak sport wpływa na ciało kobiety? Jakie są zalety trenowania ? Czy możemy sobie zaszkodzić zbyt dużą aktywnością fizyczną? Jaki sport wybrać ? Aktywność kobiety w ciąży – Co można, czego nie wolno? Jakie są skutki bycia aktywną w ciąży? Jaki sport jest dobry dla przyszłych mam? Czy można biegać, pływać i jeździć na rowerze w ciąży ?

Na wszystkie te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym odcinku. Moim gościem jest Dr Małgorzata Jachacz-Łopata, fizjoterapeutka uroginekologiczna i aktywna mama. Gosia od ponad 10 lat pomaga kobietom zadbać o własne ciało, wspiera je w powrocie do formy po porodzie. Poza tym jest pasjonatką gór, aktywną mamą i instruktorką jogi. Cztery razy w roku, o każdej porze roku, organizuje event dla mam z dziećmi „mamy w góry” gdzie zachęca kobiety do aktywnego spędzania czasu z dziećmi na świeżym powietrzu, a już niebawem będziecie mogli kupić książkę Gosi książkę „Wdech-wydech” – przedsprzedaż będzie ogłoszona na jej profilach 🙂

Niesamowita wiedza, niesamowite doświadczenie, a to wszystko otoczone ciepłym głosem, masą wyrozumiałości i empatii. Poznajcie Gosię.

Listen to „Kobieta w Sporcie #LivCommitted – Dr Małgorzata Jachacz-Łopata, fizjoterapeutka uroginekologiczna, wpływ sportu na ciało, aktywność w ciąży!” on Spreaker.

Gosia w sieci

Gosię znajdziecie na facebooku i instagramie jako „Górska Mama”

Poza tym Gosia jest obecna na profilach FEMME MEDICA na instagramie i facebooku, oraz w gabinecie Vitall Clinic w Bielsko-Białej.

Miłego słuchania!

3 Comments

 • Joanna
  Posted 6 września 2020 at 14:35

  Bardzo fajne są Twoje podcasty, ale drażni mnie, ze ciągle przerywasz rozmówcy i ciągle wtrącasz się w wypowiedzi. Nie dajesz się wypowiedzieć do końca rozmówcy i w końcu mówicie razem i nic nie można zrozumieć. To nie Ty jesteś tutaj w głównej roli, tylko Twój gość [szczególnie mówię o podcascie z Marcinem Fabiszewskim, od 50 minuty słucha się tego naprawę słabo].

  • Ola Korulczyk
   Posted 8 września 2020 at 11:02

   Asiu. Dziękuję za szczerą odpowiedź, wiem że mam ten problem i lubię się wcinać, ale obiecuję że nad tym pracuję. Tym ciężej było przy rozmowie z Marcinem, bo znamy się bardzo długo! Ale obiecuję, że kolejny odcinek już baaaardzo bardzo się pilnowałam i będę to robić ! 🙂

   • Joanna
    Posted 21 września 2020 at 17:09

    Rozumiem 🙂 słychać z rozmowy, że długo i dobrze się znacie. Trzymam kciuki za Twoją cierpliwość! Bo wartościowe te podcasty (mi szczególnie przypadł ten z dr Małgorzatą Jachacz) i lubię słuchać.

Leave a comment

Znajdź mnie na Facebooku

Kliknij