Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

PODCAST #11 Trening motoryczny w życiu sportowca amatora: ćwiczenia, periodyzacja , cele i rozrost mięśni. GOŚĆ : Ewelina Wołos.

Zima to okres przygotowania motorycznego w sporcie, coraz większą uwagę zatem przyciąga trening motoryczny.
W dzisiejszym odcinku przeprowadziłam rozmowę z Eweliną Wołos: fizjoterapeutką trenerką treningu motorycznego i triathlonu, oraz aktywną triathlonistką.

Ewelina powiedziała nam co tak na prawdę jest kluczowe w treningu motorycznym, czym on się różni od treningu siłowego, jakie są jego cele, jak go periodyzować, na co zwrócić uwagę i czy można robić go na własną rękę.

Powiemy jak zaufać trenerowi, jak znaleźć dobrego trenera i jakie kwalifikacje powinien taki trener mieć. Poruszymy też temat kobiet na siłowni, rozrostu mięśni i zwrócimy uwagę na ewentualne słabsze strony kobiecego ciała.

Zapraszam do słuchania!

Listen to „#11 Trening motoryczny w sporcie amatorskim:cele, kluczowe ćwiczenia i rozrost mięśni. Gość: Ewelina Wołos.” on Spreaker.
Ewelinę znajdziecie w social mediach jako EWELSPORT. 
Na facebooku i instagramie. Stacjonarnie przyjmuje w gabinecie w T.I. FITNESS w Warszawie. 

Do usłyszenia!

Jeśli ten podcast Ci się podobał, daj mi o tym znać. Będę Wam wdzięczna też jeśli podzielicie się informacją o czym chcecie posłuchać w ramach tej audycji, jakie sporty Was interesują i jakie tematy około sportowe przyciągają Waszą największą uwagę.

Leave a comment

Znajdź mnie na Facebooku

Kliknij