Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

PODCAST #13 Kolarstwo, dieta i obozy, rozmowa z Na Osi- Kolarska Przestrzeń

Moimi gośćmi dzisiaj są chłopacy z Na Osi-Kolarska Przestrzeń. 3 pasjonatów kolarstwa którzy zapragnęli dzielić się swoją pasją z innymi i stworzyli zarówno w sieci jak i w rzeczywistości przestrzeń pełną pasji do sportu i zdrowego trybu życia.
Na początku będziemy mówić o bezpieczeństwie na drodze, o zachowaniu się na jezdni, o tym co nam wolna czego nie i co może wspomóc nasze bezpieczeństwo na drodze. Druga część to rozmowa o kobiecych problemach z odżywianiem w sporcie, o deficycie kalorycznym i jego konsekwencjach dla kobiet. W trzeciej części powiemy o nowych inicjatywach, które chłopaki stworzyli z myślą o początkujących takich jak „Szosa dla zielonych” i obóz w Górach Świętokrzyskich dedykowany również osobom początkującym.

WYSŁUCHAJCIE CAŁOŚCI I DAJCIE KONIECZNIE ZNAĆ JAK WAM SIĘ PODOBAŁO.

#13 – Kolarstwo, dieta, bezpieczeństwo i obozy, czyli rozmowa z Maćkiem, Damianem i Pawłek z Na Osi- Kolaska Przestrzeń.

Listen to „#13 – O kolarstwie dla początkujących, bezpieczeństwie i odżywianiu w sporcie, rozmowa z Na Osi.” on Spreaker.
LINKI DO WYDARZEŃ i OBOZÓW:
OBÓZ: GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH 
DARMOWE SZKOLENIE ONLINE: SZOSA DLA ZIELONYCH NA FACEBOOKU

FACEBOOK i INSTAGRAM : Na Osi - Kolarska Przestrzeń
BLOG: na-osi.pl 

Chłopaki z Na Osi – Kolarska Przestrzeń stworzyli projekt oparty na ścisłym współdziałaniu w trójkącie trener – dietetyk – zawodnik. Według ich współpraca w tym zestawieniu zapewnia zrównoważony i bezpieczny rozwój formy sportowej. Ponadto Na Osi to wyjątkowe obozy i szkolenia w tematyce kolarskiej. Wspólnie zorganizowaliśmy 2 wyjazdy na Cypr, o których możecie przeczytać w zakładce WYJAZDY

Zajrzyjcie do nich na bloga i social media po więcej !

Dzięki i do usłyszenia!

Leave a comment

Znajdź mnie na Facebooku

Kliknij