Skip to content Skip to footer
0 items - 0.00zł 0

DIETA STRONA GŁÓWNA

Chcesz zadbać o siebie ? Nie wiesz jak zacząć?
Obiecujesz sobie, że zaczniesz od jutra, ale zwykle na gadaniu się kończy ?
Nie zwlekaj! Dobrze zbilansowana dieta, nie tylko pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale też doda energii, wspomoże regeneracje organizmu, odżywi go i pozwoli zapobiec wielu nie pożądanym chorobom cywilizacyjnym.

Tą ofertę stworzyłam specjalnie dla Ciebie. Wiem jak frustrujące może być fakt że zawsze coś staje na drodze. Na szczęście nie ma problemów, których nie da się rozwiązać, wystarczy dobrać realny plan, który uwzględni twoje zasoby i możliwości.
Napisz do mnie lub sprawdź opcje współpracy.

O czym chcesz poczytać?

PORADY

W tej sekcji znajdziesz wszystko co dotychczas napisałam w ramach dietetycznych, żywieniowych porad i zaleceń. Poczytasz o suplementacji, zdrowych nawykach i sportowych zaleceniach.

PRZEPISY

Kocham gotować. Jednak odkąd stałam się mamą nie zawsze jest czas na długie godziny spędzone w kuchni, dlatego nauczyłam się gotować smacznie, prosto i szybko! I teraz tego nauczę Ciebie!

Najnowsze przepisy:

Zapraszam Cię również tu:

PODCAST

Nagrywam podcast "Kobieta w Sporcie #LivCommitted" , w którym poruszam tematy sportowe, żywieniowe i kobiece.

BLOG SPORTOWY

Oprócz tego, że jestem dietetykiem jestem też sportowcem. Zapraszam Cię na mojego bloga, pełnego pasji do sportu i rodzicielstwa.

WYJAZDY

Sport i dobre odżywianie to nasze życie. Poza tym kochamy podróże. Wychowując się na Cyprze jednej z piękniejszych wysp do trenowania triathlonu znam jej najciekawsze miejsca. Od czasu do czasu organizujemy wyjazdy dla amatorów polskiego kolarstwa i triathlonu.
PARTNERZY:

Znajdź mnie na Facebooku

Kliknij