biegająca bio mama

O mnie

shrimps-and-zucchini-warm-salad-delicious-health-PTPG97N.jpg
strona główna

Ola Korulczyk

Jestem dietetykiem sportowym, triathlonistką i mamą. Wiem jak ciężko pogodzić wszystkie aspekty życia ze zdrowym odżywianiem. Wiem też, że jest to możliwe i właśnie tego chcę Cię nauczyć!

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka, ze specjalizacją dietetyki klinicznej. Jestem też specjalistką ds. żywienia i suplementacji dietetycznej w sporcie. Ukończyłam wiele kursów z zakresu dietetyki sportowej i chorób jelit. Cały czas się szkolę by być na bieżąco ze światowymi nowinkami.

 

Moją misją jest pomóc Ci osiągnąć Twoje cele treningowe i poprawić ogólną jakość życia, dzięki odpowiednio dostosowanej diecie.

Nauczę Cię jak uzyskać optymalną wydolność podczas treningów i rywalizacji. Razem będziemy pracować nad budowaniem zdrowych nawyków żywieniowych, które będą Cię wspierać przez całe życie.

Zadbaj o siebie już dziś!

Każdy człowiek jest inny, dlatego wiem jak ważne jest absolutnie spersonalizowane podejście. Tworzę plany żywieniowe, które uwzględniają Twoje cele, preferencje, rodzaj aktywności fizycznej i zdrowotne potrzeby.

Zapraszamy Cię na podróż do zrozumienia, jak odpowiednie żywienie może zrewolucjonizować Twoje osiągnięcia w sportach wytrzymałościowych i codziennym życiu.

Moja wizja

Nauczę Cię jak uzyskać optymalną wydolność podczas treningów i rywalizacji. Razem będziemy pracować nad budowaniem zdrowych nawyków żywieniowych, które będą Cię wspierać przez całe życie.

Moja misja

Nauczę Cię jak osiągnąć Twoje cele treningowe i poprawić ogólną jakość życia. Dowiesz się jak dzięki odpowiednio dostosowanej diecie wejść na wyższy poziom sportowy i życiowy.

Pomogę Ci

Jeśli zależy Ci na indywidaulnej współpracy i indywidualnym podejściu skorzystaj z jednej z możliwych opcji: miesięcznej współpracy indywidualnej, konsultacji dietetycznych w 3 różnych wariantach lub spersonalizowanego jadłospisu. 

Umów się na konsultację

Umów się na konsultację i opłać formę współpracy jaka Cię interesuje. Na początku przeprowadzimy dokładną analizę Twojego stanu zdrowia, stylu życia i celów. Na tej podstawie opracujemy plan żywieniowy skrojony specjalnie dla Ciebie.

Wyślij dokumenty

Wypełnij ankietę, dzienniczek żywieniowy i skompletuj badania (nieobowiązkowe podstawowe badania krwi: morfologia, lipidogram, glukoza, żelazo, ferrytyna, TSH, FT3, FT4, wit D3, lub inne badania które chciałbyś omówić). Wyślij je na maila dieta@biegajacabiomama.pl wraz z numerem zamówienia.

Przyjdź na konsultację

Konsultacje online odbywają się przez google.meet. Podczas konsultacji omówimy twoje cele, opracujemy zindywidualizowany plan i zalecenia, otrzymasz dostęp do dedykowanej aplikacji. Kilka dni później otrzymasz jadłospis. Przez cały okres trwania współpracy pozostajemy w kontakcie bez ograniczeń 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Dieta wegańska i wegetariańska jak najbardziej może być wykorzystywana w sporcie. Wystarczy, że będzie odpowiednio skomponowana. Razem ze mną możesz czerpać paliwo z roślin i dalej rozwijać się sportowo.

Tak istnieje kilka sposobów, które przyspieszą regenerację sportowca. Zaczynając od odpowiedniej kaloryczności diety, przez odpowiednio skomponowane posiłki po treningowe, na suplementacji kończąc. Zarówno przy współpracy indywidualnej, jak i w gotowych jadłospisach dla sportowca wszystkie te aspekty są zadbane tak byś mógł jak najlepiej się regenerować.

Współpraca indywidualna to ciągły proces, który na bierząco jest przeze mnie monitorowany i dostosowywany do Twojego obecnego życia. Przy współpracy w wersji sportowej dodatkowo dostosowuje kaloryczność diety i rozłożenie makroskładników do twojego obecnego planu treningowego. Rozpisuję twoje żywienie na treningi i zawody przez cały okres trwania współpracy. Spersonalizowane jadłospisy są również dostosowane do tojej aktywności fizycznej, stanu zdrowia i celów jakie masz, natomiast  nie obejmują stałego nieograniczonego kontaktu ze mną i nie monitoruje przy nich twoich postępów. Otrzymujesz jadłospis i już dalej musisz radzić sobie samodzielnie. 

Jestem z wykształcenia dietetykiem klinicznym, zatem mogę pomóc każdemu, kto chce sięgnąć po zdrowie i dobre nawyki. Specjalizuje się w dietetyce sportowej z racji mojej pasji, ale chętnie pomagam też "zwykłym pacjentom". Poza sportem specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów z zaburzeniami jelitowymi takimi jak SIBO, IMO, IBS i pomagam osobom przy insulinooporności i zaburzeniach gospodarki cukrowej.

Scroll to Top