biegająca bio mama

Kobieta w Sporcie – odcinek 7: gość Marcin Fabiszewski, roztrenowanie.

Roztrenowanie jest na tapecie od jakiegoś czasu. Wszyscy o nim mówią, zastanawiają się czy warto je robić, czy może lepiej przedłużyć trochę sezon bo przecież jest nam tak fajnie juz na jego skrawku. Dlaczego właściwie robi się roztrenowanie, jakie mają być jego cele i ewentualne plusy, bo przecież o to nam chodzi. Stwierdziłam, że osobą która odpowie nam na wszelkie pytania dotyczące właśnie roztrenowanie będzie Marcin Fabiszewski, mój trener, założyciel klubu TRIWAWA i wybitny zawodnik sam w sobie. 

Dlaczego warto robić roztrenowanie ? Co to w ogóle jest i jakie są jego cele? Co ma ciąża do roztrenowania, bo tak, super płynnie zaczęliśmy rozmawiać o ciąży. Jak sobie nie zrobić krzywdy wchodząc z powrotem w obciążenia treningowe ? Czy zawodnicy mogą pić alkohol i kiedy jest ten moment na zluzowanie ? Co warto robić podczas roztrenowania ? No i przede wszystkim czy polecamy czy odradzamy. 

Na te i masę innych pytań, oraz zagwostek odpowie Marcin w tym odcinku. Słuchajcie uważnie i do końca 🙂 

Rozmowa pełna śmiechu i merytorycznej wiedzy prosto z kuchni u Marcina, czeka na Was do odsłuchu !

Listen to “#7 ROZTRENOWANIE. Zadbaj o swoje SERCE! Jak sobie nie zaszkodzić? Być żyć i trenować zdrowo, prosto z kuchni u Marcina Fabiszewskiego.” on Spreaker.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top