biegająca bio mama

Testy butów biegowych: Nike Pegasus TRAIL 3

I choć nie raz mówiłam, czy pisałam że większośc jednostek treningowych wykonuje na asfalcie, to wiecie dobrze że kocham góry. Ponadto sama mieszkam w górach świętokrzyskich, a co za tym idzie – nieuniknione jest bieganie po lasach i “pagórkach” 🙂

Jesli chodzi a #trailove buty marki NIKE to nie było mi dane tetsować startowego modelu Terra Kiger 7, posiadam natomiast zarówno wildhorse-y i Pegazy TRAIL 3. Nowy model NIEK TRAIL 3 to but na maksa uniwersalny, chyba jeden z niewielu modeli które możecie używac na asfalcie i w lesie. Jest to but bardzo wygodny, z dużą amortyzacją, nadaje się więc do dłuższych wybiegań i jako but treningowy.

kod rabatowy sb

Nie jest jednak to but specjalistyczny zatem nie polecam go zaawansowanym biegaczom w góry gdzie zarówno teren jak i warunki pogodowe ( w szczególności mówię tu o deszczu i obłocie) mogą sprawić, że but nie będzie trzymał się odpowiednio podłoża. Jego podeszwa jest tak skonstuowana, że możecie nim biegać na asfalcie, na przykład dobiegając sobie do ścieżki leśnej, jednak przez to wypustki są dosyć niskie co sprawia, że but na śliskim terenie może na prawdę nieźle się slizgać.

Jeśli natomiast szukacie uniwersalnego buta, do wszystkiego, mega wygodnego i przede wszystkim ładnego to ŁAPCIE NIKE PEGASUS TRAIL 3.

W ramach mojej wspólpracy ze Sklep Biegacza.
Z KODEM –> OLA15
masz 15 % zniżki na wszystkie produkty w Sklepie Biegacza

Ola.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top