biegająca bio mama

Obozy kolarskie z Na Osi – Cypr 2020/2022

Dzisiaj zabiorę Cię na słoneczną wyspę na Morzu Śródziemnym, gdzie spędziłam dzieciństwo i gdzie co roku spędzamy długie wakacje całą rodzinką.

Wychowałam się na Cyprze, na słonecznej wyspie Morza Śródziemnego. W wieku 12 lat wyprowadziłam się tam wraz z moimi rodzicami, którzy po dziś dzień tam mieszkają. Stąd pewnie też moje upodobania kulinarne, które są zupełnie nie polskie!

Jednak odkąd wróciłam do Polski na stałe, co najmniej 2 razy w roku razem z moim mężem i dzieciakami odwiedzamy wyspę. A od czasu triathlonu wyjeżdżamy tam w celach treningowych. 

Najpierw zabieraliśmy tam znajomych, a potem wspólnie z tymi samymi znajomymi stworzyliśmy wyjazdy dedykowane dla Was. Pracujemy też z innymi firmami jako lokalni przewodnicy. 

JAK NAM MINĄŁ KRÓTKI, ALE INTENSYWNY CZAS NA CYPRZE ?

Pierwszego roku zorganizowaliśmy 2 turnusy podczas, których przeszkoliliśmy ponad 40 osób które wspólnie z nami i chłopakami z Na Osi-kolarska przestrzeń przemierzali wyspę wzdłuż i w szerz.  Jaka była nasza rola ? Byliśmy przewodnikami, pomagaliśmy w organizacji czasu całej ekipie na miejscu, rysowaliśmy traski, opiekowaliśmy się grupami rowerowymi i dbaliśmy żeby każdemu było dobrze na mojej rodzinnej wyspie. Moim dodatkowym zadaniem było uwiecznienie tych pięknych chwil przez oko aparatu. Mam nadzieję, że poniższa relacja spodoba Wam się tak samo jak mi <3

Czy się udało?

Mam nie tylko nadzieję, ale też poczucie że faktycznie tak było. Komentarze zarówno trenerów i dietetyka z Na Osi, oraz ich wszystkich zawodników, dają nam do zrozumienia, że to były na prawdę fajne 2 tygodnie. I jeszcze nie raz spotkamy się wspólnie na wyspie !

SEE YOU NEXT TIME ! <3 <3 <3

Chcesz żebyśmy pomogli tobie i twojej drużynie spędzić fantastycznie czas na słonecznej wyspie?

Dlaczego warto pojechać z nami? Bo nikt nie przedstawi i nie pokaże Wam wyspy lepiej niż lokalni ludzie, a za takich się uważamy. Zaprosimy Was do najlepszych, nie-turystycznych restauracji, pokażemy trasy o których przeciętni turyści nawet nie usłyszą i zaopiekujemy się Wami jak nikt inny. Ponadto zrobie Wam fotki, które idealnie nadadzą się na zdjęcie profilowe!

Napisz jakie są twoje potrzeby. Wycenimy indywidualnie naszą/moją pracę i wspólnie spędzimy fantastyczny czas!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa

Ola.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top