biegająca bio mama

Kobieta w Sporcie – odcinek 10: gość Run With Mum – Natalia Ligenza, rozmowa o babskim sporcie

#BABSKISPORT

To nowa seria odcinków na moim kanale. 

Dotychczas dużo było tu merytorycznych tekstów, ale skoro podcast skupia się na kobietach w sporcie to czas je Wam pokazać. A jest ich całkiem sporo, każda z nich ma swoją zajawkę, każda ma swój cel sportowy, każda też jest na innym etapie życia. I choć tak wiele je różni, każda z nich kocha to co robi. 

Dzisiejszy odcinek poświeciłam Natalii, mamie, która tak jak ja, sama próbuje ogarnąć swój wszechświat, tworzyć dla Was, edukować siebie i Was i przy tym być prawdziwa. W dzisiejszym odcinku rozmawiamy tu luźno o życiu, pasji do sportu i bieganiu. Pogadamy o macierzyństwie, różnych fazach miłości do biegania, o jej korzeniach wspinaczkowych i o tym czy amerykańskie filmy mówią prawdę o Ameryce 🙂 Natalia powie nam jak nauczyła się łączyć macierzyństwo i pasję do sportu, zdradzi kilka tricków dotyczących zdrowego podejścia do jedzenia i opowie najciekawsze historie związane z “American Dream” , czyli jak to jest żyjąc w USA.

Moim dzisiejszym gościem jest Natalia Ligneza prowadząca bloga www.runwithmum.pl .
Natalia jest biegaczką, psychodietetykiem stworzyła dla Was eBOOKA EMOCJEM, mamą trójki dzieci w tym bliźniaków i obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Niedawno wypuściła też cudowny produkt dla Wszystkich początkujących biegaczy ” NAGRANIA DO BIEGANIA” .

Poznajcie Natalię – runwithmum.pl !
Zapraszam do wysłuchania. !

Listen to “#10 – BABSKI SPORT, czyli luźna rozmowa o bieganiu, macierzyństwie, psychodietetyce i życiu w Ameryce.” on Spreaker.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top